בתי מלון בים המלח: אזור ים המלח קורא לכם לבקר בו בסופ"ש הקרוב!

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מחפשים אחר חופשה בישראל עם בתי מלון בים המלח לאמצע השבוע, אולי לסוף השבוע? בין אם כך או כך, יחד עם בחירת מלונות בישראל, תמיד אנחנו נמליץ לכם גם לבחור אטרקציות טובות מראש. מה עושים בסוף השבוע הקרוב? ים המלח והאזור!

אין ספק, ארץ ישראל גדושה ועמוסה בהמון מסלולי טיולים מומלצים, מתחמי נופש, מלונות בוטיק, מלונות ענק ועוד. בין אם אתם אוהבים לטייל רגלית או באמצעות כלי רכב ממונעים, תמיד תוכלו למצוא מסלולי טיולים יפהפיים לשבת עם המשפחה, אולי עם בת הזוג. טיולי אופניים באזור ים המלח? אולי טיול טרקטורונים בים המלח והאזור? גם אפשרי. בואו נדבר על עוד כמה אטרקציות נחמדות פה באזור של ים המלח.

החופשה המושלמת בישראל נמצאת בים המלח

אם אתם מחפשים אחר החופשה המושלמת בישראל, אפשר להקליד ב-WAZE את אזור ים המלח, להגיע לאזור ופשוט להתחיל לטייל בו. יחד עם זאת, לפעמים גם כדאי לתכנן נכון את הדברים ולמצוא מראש את כל המסלולים שאתם רוצים לבקר בהם.

אין ספק, אפשר לטייל ספונטנית ואפשר לטייל בצורה מתוכננת, הכול תלוי בסגנון שלכם. אם בא לכם לתכנן מראש, אנחנו ממליצים להתחיל את היום בפארק לאומי מצדה, אפשרי גם בארמון הורדוס המערבי. שניהם נחשבים אתרים היסטוריים, מעין יצירות מופת של ימי קדם, גם מבחינה ארכיטקטונית.

בפארק לאומי מצדה תוכל לטייל בערך חצי יום, אפשרי גם פחות. עין גדי נחשב אזור מומלץ מאוד לטיולים גם כן, וככה רלוונטי גם לגבי הגן הבוטני של עין גדי. אם אתם מחפשים אחר פסטוראליות בכמויות, אווירה רוחנית וקסומה, הגן הבוטני יאפשר לכם לחוות בדיוק את הדברים האלו.

מכירים את נחל בוקק, הנחל שתיירים מגיעים אליו מכל העולם?

עוד באזור, ממש מומלץ לבקר בנחל בוקק. שימו לב, מדובר בנחל באמת יפהפה, שאליו מגיעים תיירים מכל קצוות תבל, רבבות במספרם. ואם כל העולם עולה לכאן לרגל, חשוב שגם אתם תכירו את המקום ותבקרו בו לפחות פעם בשנה.

זהו? אחרי כל הטיולים האלו, בא לכם כבר את ים המלח?

אם בשלב מסוים יתחשק לכם לרדת כבר לחוף ולטבול במי ים המלח, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה ולהגיע לחוף עין בוקק, אחד החופים הכי ידועים ומוכרים בים המלח. כמובן, זהו אינו החוף היחידי המומלץ באזור ים המלח. תוכלו פשוט להסתובב בין החופים ולאתר לעצמכם את פינת המרגוע האינטימית שלכם.

בתי מלון בים המלח

לאחר יום בשמש חוזרים למלון בים המלח ומתפנקים

לאחר כל היום הזה בשמש, אתם חוזרים לבית המלון שלכם. חשוב מאוד לסגור מראש על חבילת נופש, אולי בית מלון בים המלח עם כל מיני פינוקים (בהזמנה מראש בד"כ). מחפשים אחר מלון בישראל, אולי מלון בים המלח? בהחלט תוכלו למצוא כאן לא מעט מתחמי אירוח מפנקים במיוחד, אפילו צימרים באזור ים המלח עם כל מיני פינוקי עיסויים (ע"י מעסה מוסמכת).

חשוב לציין, לא בכל מלון או בית הארחה יש עיסויים, ככה שיש לבדוק זאת מראש. תהנו לכם, סגרו מראש על מלון בישראל עם פינוקים, קבלו איזה עיסוי טוב ותהנו מהחיים האלו. אתם גם ככה עובדים כל כך קשה במהלך שבוע, ככה שבסופ"ש הקרוב אתם נחים ומטיילים בים המלח, תהנו!

Quick links

More To Explore

חופשה בירושלים

ירושלים, עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בישראל. ירושלים שוכנת בהרי יהודה, בין הים התיכון לים המלח, כ- 850 מטרים מעל פני הים. העיר מקודשת לכל 3 הדתות הגדולות- יהדות, נצרות ואסלאם- ולה היסטוריה רבת שנים ומפוארת, אשר גם מוזכרת בכל הכתבים הקדומים ביותר. גם מסיבות אלה וגם בעקבות הפיתוח והחידושים הבלתי פוסקים בעיר, חופשה בירושלים

בתי מלון בים המלח: אזור ים המלח קורא לכם לבקר בו בסופ"ש הקרוב!

מחפשים אחר חופשה בישראל עם בתי מלון בים המלח לאמצע השבוע, אולי לסוף השבוע? בין אם כך או כך, יחד עם בחירת מלונות בישראל, תמיד אנחנו נמליץ לכם גם לבחור אטרקציות טובות מראש. מה עושים בסוף השבוע הקרוב? ים המלח והאזור! אין ספק, ארץ ישראל גדושה ועמוסה בהמון מסלולי טיולים מומלצים, מתחמי נופש, מלונות בוטיק,